| Hydrax a întrebat:

am o problema si sper sa primesc niste raspunsuri, am o problema cu placa video la calculator, mi s-a pus putin lipici aici aveti print : http://img696.imageshack.us/img696/9923/25112012088.jpg, si cand incerc sa intru intr-un joc mi se stinge monitoru, banuiesc ca de la lipiciu ala e problema nu face contactul cum trebuie si da eroare si se stinge monitoru alta problema nu vad la ea. Puteti sa-mi spuneti cum scap de lipiciu ala de acolo. Mersi

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Incearca sa eliberezi pinii de lipiciul acela sau ce-o fi, astfel incat sa faca contact perfect.incearca cu o bucata de piele de caprioara sau pur ssi simplu cu o carpa.cred ca ai putea folosi o carpa umezita in diluant sau mai sigur-benzina., in nici un caz nu folosi ceva abraziv-gen raspappir, etc.