| ForYouAndForMe a întrebat:

Am o problema, tocmai mi-am reinstalat windowsul(windows 7) pentru ca nu imi mai mergea bine, dar acum vad ca trebuie sa ii instalez niste drivere pentru ca sa mearge perfect si habar nu am ce drivere trebuie sa ii bag, puteti sa imi spuneti si mie ce drivere?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Uita-te cum se numesc componentele tale ( placa de baza, placa video, etc ) Instaleaza-ti speccy si vei vedea. Dupa care intri pe site-ul producatorului fiecarei componente in parte, si descarci driverii de acolo.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Le gasesti la producator! Producatorul laptopului sau placii de baza daca ai desktop! Sau al placii video, daca ai placa video dedicata!