| Blagandrey a întrebat:

am o problema zilele astea mi-am luat un Samsung Galaxy Gio S5660 si nu pot trimite de pe telofn nimica prin bluetooth sa trmit de pe alt telefon pe Samsung merge dar invers nu vad nimica in genu trimite fisierul prin bluetooth. Cine detine un astfel de telefon rog sa imi spuna ce e de facut se poate trimite prin bletooth sau nu si daca se poate cum trebuie sa fac.

4 răspunsuri:
| Angelo99 a răspuns:

Si eu aceeasi problema, trebuie sa descarc o aplicatie, ca sa poti trimite prin bluetooth.

| Angelo99 a răspuns:

Trebuie sa descarci de pe market bluethoot file transfers

| Alina140663 a răspuns:

Nu stiu

| Malina_Ardeleanu_1990 a răspuns:

Si eu am un Samsung S2 si mi-a luat ceva pana mi-am dat seama cum sa trimit :ca sa trimiti o melodie dai daca telu e in romana partajati via bluetooth daca e in engleza share via bluetooth si la fel si la celelalte!