| Bondocalex a întrebat:

Am o probleme utilizez norton antivirus si de la o vreme imi da un raport cum ca a blocat un atac de la un ip si imi zice ceva de un fisier din windows\sistem32\svchost nu pot sa il sterg aveti idee ce e?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ealarmă falsă. Norton-ul e expert în alarme false.Svchost este un proces de sistem.Succes

| Stefan3D a răspuns:

Svchost.exe serveste drept o "rampa de lansare" pentru DLL-uri.

Deci fara el nu pornesc DLL-urile si nu il poti sterge, nu ar mai merge OS la activ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti schimbi antivirusul si sa folosesti antivirusul avast ear pentru fiserul blocat ar trebui sa folosti un program de deblocare a fisere scrii pe www.google.ro program de deblocat
fisere