| octavian1234321654 a întrebat:

am o problema cu laptopul, apas pe butonul de power si nu se mai aprinde, nu se aude nici coolerul, hdd, nu se aprinde nici display-ul si nu se deschide nici DVD room-ul. Se aprinde doar un led
https://imgur.com/a/F653Io0
care zice ca este aprins, am incercat si cu incarcatorul in el, am incercat si cu un incarcator type-c, dar nu este de la incarcator. P. S dau Funa!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Trebuie dus in service. Am avut si eu aceeasi problema la un model mai vechi. Mi s-a spus ca placa de baza ar fi cauza si n-am avut ce face. Tu poate ai mai mult noroc si se poate repara (daca merita).