| budy55 a întrebat:

am o statie( amplificator) cu 2 boxe si vreau sa stiu daca pot sa-l bag ppe laptop sa ascl muzica din laptop sa se auda pe statie. modelu la statie e SANYO Sonic Receiver vreau sa-mi spuneti ce fel de cabluri im trebui etc... ca sa pot s-o fac sa functioneze pe pc mersi mult da funda ::X

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Http://www.conectica.ro/images/CCA-458M.jpg iti trebuie un cablu ca asta si gata

| nnosferatull a răspuns:

Salut! pentru statia ta cele mai bune cabluri sunt gembird audio (3.5 mm jack-jack-ul este mufa de intrare a cablului-). mai cauta p net informatii. fa-ti o idee despre pret si despre ce vrei sa cumperi si du-te la un magazin de specialitate