| Dutzaa a întrebat:

Am o tableta AllView Alldro Speed 2 + HD. Cand vreau sa o aprind imi apare semnul cu Android, mai sta putin si se stinge dintr-o data, si se aude poc. Se aude foarte repede si incet. Aveti idee ce poate avea sad?

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

E ceva ciudat la tine, cand se aprinde se incarca androidu si se stinge, atunci softul e distrus iremediabil.
Iar ca se aude poc, asta tine de hardware, ci nu de software

2 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Deci eu nu ma pricep prea bina dar :1. e stricata; 2. Du-te la cineva specializat in domeniu. 3.Nu are numai o problema tableta ta.

| Alexutzu1607 a răspuns:

Sa ''prajit tableta''laughing))