| albertosso a întrebat:

Vreau si eu niste pareri despre tableta Allview AllDro Speed ( http://www.allview.ro/......descriere/ ) mai exact la raportul calitate/pret ( 650 lei ). Cum se descurca? O aveti? Ce deficiente sau erori are? Am inteles ca se sufoca repede RAM-ul, este adevarat? Aveti o recomandare mai buna la acelasi pret? Precizez ca ea vine cu Android 2.3.4 dar se poate face upgrade catre 4.0 ICS. Nu vreau raspunsuri gen "Galaxy TAB e mai buna", ca asta imi dau seama si singur numai dupa pret.:))

Multumesc mult, si dau funda daca consider ca este cazul;) :P

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Exact toate da toate la aplicatii mai puternice sau pagini multiple deschise si lasate in bara incep a se inpotmoli si merg ca o cizma, nu se merita sa dai banii sunt niste rebuturi, cele adevarate incep de la 30 mil in sus.

| albertosso explică (pentru traveler):

Am luat pana la urma un alldro 2 speed, si se descurca excelent pe internet si in jocuri, muzzica se aude mult mai tare decat la telefon, iar camera filmeaza foarte bine. Pentru 800 lei eu zic ca este foarte bine.

P.S. Jocurile ca Asphalt 6 HD merg la 35 -40 fps test facut cu un benchmark, iar GTA 3 cam cu 18 asa caeu sunt multumit.

1 răspuns: