| Miță181 a întrebat:

Am o tableta cosmote urban tab 8 si pe ea am Bitdefender antivirus dar cand vreau sa scanez merge pana la interogare server si atunci se opreste scanarea si da eroare 108. Stie cineva ce ii pot face?
Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur. Ca noi suntem dezvoltatorii aplicatiei. Raporteaza asta celor de la bidefender. Spune-le si pe ce dispozitiv intampini problema. Vezi ca au si pagina de FB.

Dar inainte dezinstaleaza, reinstaleaza aplicatia si incearca din nou.