| ToxicCookieXD a întrebat:

Am o tableta GOCLEVER TAB R974.2 orice as incerca sa deschid imi apare : unfortunately, the process android.process.acore has stopped. Ce as putea sa fac? am incercat
>apps,Contacts storage, Clean data.
- Disable DRM Protected Content Storage și Media Storage din lista de Aplicații.
Sau: settings >-application manger >- >all- clear data la contact și contact storage din app manager, dar tot nu s-a rezolvat problema...

dau funda!

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Din pacate trebuie sa o duci in service sad. E o problema cu procesorul. (android.process.ACORE) nu proceseaza datele, si are crash in aplicatii... Sper ca mai e in garantie happy