| SuZuki98 a întrebat:

am o tableta Nexus 7 si nu ma pot conecta la internet prin WIFI Sunt pe reteaua RDS iar cand pun parola imi spune problema la autentificare. Inainte eram la internet pe retea si mergea iar dupa mutarea la RDS nu mai merge.Eu pun parola de la RDS cei care mi-ai dat-o ei sa nu credeti ca pun alta gresita.Va rog sa ma ajutati, dau funda!

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Pei daca ai router wireless pui parola routerului ca nu merge altfel
routerul al pui pe ppoe din meniu bagi user parola si gata merge perfect