| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta prixtone Flavour SWEETY 9" si merge foarte greu mai alex browserul (numai jocurile merg bine) si nu stiu ce sa ii fac sa imi mearga mai repede. De ex daca caut ceva pe browser si caut ceva imi zice de 10 ori ca nu raspunde (Aplictia browser nu raspunde doriti sa o inchideti? Asteapta / inchide. Eu ii dau asteapta si tot asa... cu greu reusesc sa ajug la informatie si asa face cam la toate aplicatiile...
Uitati un link de la tableta: http://www.prixton.com/tabletsweety.html ( nu am gasit pe youtube nimic despre ea)
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Pai tableta e odata noname, alta data are gpu de 400 mhz, si alta data are procesor boxchip... asta da tableta facuta in graba. Trimite-o in service nu stiu, dar oricum e cam varza tableta.