| cl4uD1u a întrebat:

Am o tableta Vonino Emerald 78E si mi-am luat FIFA12 si cand intru in ea se inchide.
Ce are?
Am luat jocul de pe Google.
Va rog ajutati-ma nu stiu ce are.

Fundaaa!

5 răspunsuri:
| tdy a răspuns:

Tableta ta daca are android 4.0 sau putin mai sus nu merge in descriere am vazut tot de pe google mi-am luat si eu fifa 12 la telefonul meu simi merge fiind ca androidul meu e 2.3 fifa cere de la 2.3 la 2.5(6) sper ca te-am ajutat

| cl4uD1u explică (pentru tdy):

Da nu exista si pentru versiuni mai mari?
Rezolutia e de 480x800...
Am cautat si nu am gasit, daca poti sa trimiti tu un link ar fi execelent!

| aikman01 a răspuns:

Poate nu e jocu potrivit pentru rezolutia de la tableta ta... cauta alta versiune a jocului
funda?

| cl4uD1u explică (pentru aikman01):

Am luat versiunea de Android pe care o are tableta si are 7'' dimensiunea tabletei. Poti sa trimiti un link la adresa ronaldo_badboy80@yahoo.com?

| aikman01 a răspuns:

Pai nu versiunea e importanta... cauta pe rezolutie... eu nu pot sa probez ca sunt de pe telefon si am iphone happy