| Cronos126 a întrebat:

Am patat ecranul cu spirt, nestiind ca spirtul nu e bun pentru monitor LED, exista vreao solutie sa nu se mai afiseze petele?

35 răspunsuri:
| Cronos126 explică:

Precizez ca am gasit o solutie de curatat ecranul si nu merge.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

De unde ai cumparat solutia de la chinazi? exsista o solutie Hama led-oled home entertainment

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Ai incercat tu si a mers?

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Da-mi link de unde o pot cumpara te rog, eMAG sau alt magazin cunoscut.

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Daca a mers la tine.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

Nu stiu eu stau in Italia si am loato de aici

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Cum se numeste magazinul de la care ai luat-o si spune-mi daca ti-a mers

| Victoria18 a răspuns:

Nu merge... cu nimic sa scapi din pacate. Trebuie dus la service. Si eu am ecranul telefonului patat cu "coliva". Adica l-am patat cu coliva cand mancam si acum a ramas o pata de toata frumusetea. Am distrus frumusete de telefon. La service nu l-am mai dus, l-am lasat asa

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

Da a mers perfect magazinul e in roma daca ai pe cineva sa tio cumpere si sa tiotrimita?

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Deci e un magazin care se gaseste decat in Roma?

| Cronos126 explică (pentru Victoria18):

Spune-mi numele la ce service sa il duc?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

Nu cred ar trebui sa fie si in Romania nu?

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Sunt unele magazine internationale, doar spune-mi numele magazinului te rog!

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

Trony

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Of, nu exista in Romania, sti cum se numeste produsul? Ca numele care mi l-ai dat mai sus nu se gaseste pe net decat produse hama de curatat monitoare si sunt foarte multe. Daca in continuare folosesti solutia spune-mi numele modelului te rog.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

Asa se numeste hama cleaning spray reinigungsspray

| BostanDaniel1974 a răspuns:

File:///C:/Users/dani/Pictures/41Z6OfZ4ozL.jpg

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Pune poza pe imgur.com

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Am gasit in Romania acest spray multumesc mult pentru ajutorul acordat, o sa il incerc!

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Tu zici ca ti-a mers sa cureti petele de pe monitor din cauza spirtul lui cu acest spray?

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Te rog raspunde-mi!

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

Da eu am avut 2 pete dar nu de la spirt si vad ca au disparut

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Eu am pete mici, marunte peste tot pe ecran din cauza alcolului sper sa nu se mai vada si sa ai dreptate, daca nu va merge mi-as pierde toate sansele si l-as lasa asa, si asa nu e asa ieftina solutia.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

Cam 30 de lei cred

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

E 35 lei happy

| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Petele la tine erau transparente si uleioase?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Cronos126):

Da cam asa nu erau chiar uleioase