| Cronos126 a întrebat:

Am patat ecranul cu spirt, nestiind ca spirtul nu e bun pentru monitor LED, exista vreao solutie sa nu se mai afiseze petele?

35 răspunsuri:
| Cronos126 explică (pentru BostanDaniel1974):

Ca si la mine. Nu sunt chiar uleioase putin foarte putin asa.

| Doc_Marty_1998 a răspuns:

In primul rand cum ai reusit sa patezi ecranul?

| xerxes1 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Si tu hai dimenticato scrivere romaneste sau n-ai stiut niciodata?

| Vasluetare a răspuns:

Trebuie sa dai cu mai mult spirt

| AlexaMoltez a răspuns:

Eu am dat cu inalbitor amestecat cu spirt si un din ala de tide nu stiu de ce dar practic curata tot, asa am dat si pe televizorul meu si se vede foarte bine