| aloken a întrebat:

am pe uplay rahat-ul ala de The Crew ca numai asa pot sa i zic deoarece cand dau play "nu se deschide" dar el in task manager este dar dupa cateva secunde dispare si da The Crew Game has stopped working.Ce as putea sa fac sa mearga ca am stat 2 ore sa caut o solutie si nimic.

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa il stergi, si apoi sa il instalezi din nou, daca nici asa nu merge, mai bine il lasi, nu merita sa iti bati capul cu un joc. Decat sa te doara capul, mai bine nu te mai stresezi cu jocul ala.

| RaduTN a răspuns:

Asta am patit si eu.