| TsonPing a întrebat:

Am placa de baza ASUS M5A97 R2.0 AM3+.
Vreau sa cumpar o Placa Retea TP-Link PCI Gigabit si nu stiu sigur daca se potriveste, stiti daca e compatibila cu placa mea de baza?
Eu am deschis carcasa de la PC dar nu am nici un slot la fel ca placa de retea adica cu 3 intreruperi.
Placa de retea: http://www.emag.ro/......EMZ3TBBBM/

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Greu cu numaratul? Unde vezi tu 3 intreruperi? Sloturile alea albastre (lungi) de la placa de baza ce sunt, suport de fotografii?

| TsonPing explică (pentru K0sti):

Ba, esti degeaba, inloc sa raspunzi pe subiect, tu te dai Zmeu aici?
Mai bine dati foc.