| 1Cineva0 a întrebat:

Am psp E-1004 cu soft 6.60 si cfw 6.60 pro b9 dar nu stiu de unde sa descarc jocuri si cum. Am descarcat cateva.dar nu imi apare decat cfw-ul. Jocurile nu imi intra. Ajutati-ma, va rog!
Mutumesc anticipat!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Ce format au jocurile? ISO/CSO sau eboot? daca sunt eboot trebuie sa il bagi in folderul Game
De asemenea sper ca stii ca psp-urile mai noi de PSP-2004 slim nu pot avea CFW decat temporar. La fiecare deschiderea psp-ului trebuie sa repornesti CFW-ul.

daca ai format iso (si iti merge CFW-ul) creaza un folder cu numele ISO (scris cu litere mari) si baga fisierele iso sau cso acolo. ar trebui sa iti mearga acum