| AlexAttac a întrebat:

Am reinstalat widnows 7 pe pc-ul vechi, inainte aveam win7 ultimate.Acum am win7 home premium, dar nu gasesc driverele pentru palac audio si video.Am cautat peste tot si am gasit doar pentru xp. Placa video: Intel 82865g Graphics, am inteles ca Id-ul draiverului este ialmnt5.sys, dar nu l-am gasit pentru windows 7, chiar daca inainte l-am gasit. Palaca audio: ADI AD1980 SoundMAX 6-channel audio CODEC. Daca imi puteti da un site de unde sa il pot descarca sau un program de gasit si instalat drivere, dau funda.

1 răspuns:
| TeodorL a răspuns:

Ei nu isi permit sa dea rateu, asa ca te sfatuiesc sa cauti mai bine:

https://downloadcenter.intel.com/