| BoogieqTp a întrebat:

am reinstalat windowsul si acum la iconite nu mai arata formatul in nume(inainte aparea numele de la iconita si.exe de exemplu langa nume) si bara nu mai e transparenta ( http://imageshack.us/photo/my-images/213/frtitlull.png/ ), stie careva cum sa fac sa imi apara bara transparenta si la iconite sa apara formatul dupa nume si sa nu mai apara aia cu comanda rapida? Dau funda. Multumesc.

1 răspuns:
| bLLinTz a răspuns:

Salut la bara cred ca este de la tema windowsului. Incearca sa bagi o tema de la aero ai acolo si daca nu merge atunci cred ca nu ti-a bagat acele teme... mult success.