| BulLs a întrebat:

Salut tpu.Am rugat un prieten sa-mi dea o poza cu un document iar eu as vrea sa-l multiplic dar
nu stiu cum va arata cand il trag la imprimanta. Adica vreau sa aiba aceleasi dimensiuni (9.7 cm lungime si 7 cm latime). Aveti idee daca as putea formata cumva poza ca atunci cand fac o copie sa aiba aceste dimensiuni? Nu il pot scana deoarece nu dispun de un scaner.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu as merge pe varianta in ps. Pusa pe pagina A4 si intinsa cat e nevoie.