| Nestle a întrebat:

Am si eu GTA IV, dar la grafica date la medium imi merge sacadat. Calculatorul meu pot spune ca este bun (1gb video, 2.9 GHZ procesor, 4gb Ram), dar am auzit ca exista niste patch-uri pentru GTA sa il faca sa mearga normal. Imi puteti spune ce patch-uri sa iau sau sa imi dati un link? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| password a răspuns:

Ok man! Am inteles problema ta iti merge gta 4 nu? E clar uite intra si tu la setari (optiuni) si grafica si da alea mai incet totul la mai sub mediu ok? :) ar trebui sa iti mearga mai bine un pic jocu i-a niste patch-eturi si mai incearca la video sa mai remediezi! Uite un Link : http://translate.google.ro/....../translate e si in romana ca sa intelegi! ok? nu uita de funda bosss!:)

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Banuiesc ca ai procesor amd e din 2. 9GHZ mai scade 1. 2GHZ si ai sa vezi viteza de lucru a proc

| Nestle explică:

Sigur acestea sunt pentru ca in vara eu mi l-am facut din piese...si stiu ce am comandat

| Nestle explică:

Procesorul este i3...

| Ciufulici a răspuns:

Mda nu prea cred ca ai performantele astea la pc si iti merge rau GTA IV eu am 2 GB RAM 2. 7 GhZ dual core 5200 si imi merge struna