| Sagane a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru.De ceva timp am facut un canal de youtube:http://www.youtube.com/channel/UCo5KaJ6_QbE4NnsixL5XyVQ/ videos

Si nu prea stiu despre ce sa vorbesc adica sai fac sa se amuze sau macar sa zambeasca si sa le placa cea ce fac.Cel care ma ajuta cel mai mult dau funda.O si daca vreti si va place dati si voi un Subscribe.Va multumesc!

1 răspuns:
| bula2014 a răspuns:

Si tu esti trist pentru ca nu intra nimeni acolo da-mi funda pentru ca am intrat eu la canal la tine