| RaicuBogdan a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru.
Stiti cumva daca exista un program, o aplicatie ceva pentru telefoane gen keylogger? Adica cand cineva intra de pe telefonul meu pe facebook-ul lui sa ii salveze parola undeva sa o am si eu? laughing. Daca stie cineva va rog mult sa ma ajutati. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Http://www.bosspy.com/user/default.aspx ai grija in ce scopuri o folosesti ca sa nu devina ilegala.

| RaicuBogdan explică (pentru al3xander):

Pai vreau sa intru pe fb cuiva sa citesc o conversatie. atatwinking. Multumesc mult big grin

1 răspuns: