| ogeorgem a întrebat:

Am si eu nevoie de un antivirus bun pe care sa'l gasesc pe net. Daca puteti, sa'mi da'ti va rog si un link. Acum folosesc Avira care am inteles ca nu este foarte bun. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu există antivirus bun.Mai ales din cele comerciale.Toate-s țepe comerciale sau mostre de țepe comerciale(cele așa zise gratis) ce văd doar virușii comerciali, adică „virușii", real ce programe ce nu fac rău real, ci doar crează miraje că pc-ul e virusat naivilor ce cred că dacă au antivirus îs protejați
Cel mai eficient antivirus ești chiar tu, userul de calculator.Succes

| KodrutZ a răspuns:

Ai inteles prost. Avira e foarte ok. Orice antivirus ai folosi, trebuie' sa ai si oleaca de habar ce faci si sa nu te duci pe toate rahaturile de site-uri colcaind de virusi, ca nici mama antivirusului nu te scapa de orice. Stii cum e si vorba aia... dumnezo' iti da, dar nu iti baga in traista.

| BogdanDediu a răspuns:

Bitdefender cauta pe google bitdefender version free! Dar astea gratis nu-s asa de bune!

| DeniSsa_Fundeanu_2001 a răspuns:

Incearca AVG e foarte bun