| AdrianValentin a întrebat:

Am si eu o imprimanta Hp Deskjet Ink Advantage 1515 si nu merge sa scot ceva la imprimanta! Imi apare asa: http://postimg.org/image/czbnnzrgj/ "Error-printing".
Am toate driverele la zi, Imprimanta e corect instalata, Scan-ul merge perfect, tus am full, iar acum cateva zile am incercat sa scot ceva la imprimanta si mi-a mers fara probleme.dar acum.Dau FUNDA celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| CristinaT1na a răspuns:

D-ai un restart la PC. Probabil ca s-a blocat print spooler-ul.