| Seby98Seby a întrebat:

Am o imprimanta HP deskjet d1360. nu imi pot da seama de ce nu pot sa scot nimic..nici o imagine nimic, am incercat mai multe chesti de pe net.dar nimica...imprimanta e instalata,cred eu bine, astept raspuns cat mai urgent!

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Mergi la situl producatorului si cauta informatii, deoarece noua nu ne dai prea multe detalii. poate nu e instalat riverul potrivit, poate nu mai ai tus in cartuse, poate e defecta imprimanta, etc.