| theUnbounded a întrebat:

am si eu o intrebare, acum 1 saptamana, mi-am luat un Samsung galaxy A5, doua cartele, foarte bun. dar nu am magazin play. telefonul a fost cumparat din china. nici internet pe date nu am, ce ar trebui sa fac? funda primul raspuns ajutor. meersii

Răspuns Câştigător
| Apocalipsa22 a răspuns:

Du-te la service.

3 răspunsuri:
| Apocalipsa22 a răspuns:

Ai foat pacalit asa ceva nu se poate sa nu ai net si magazin play pe un smartphone asa de avansat uitTe pe net cat costa unul si fa o comparati intr pretul lui si pretul cRe l-ai dat tu daca este cu 30% mai mic inseamna ca tiu dat un cazan de dus la gunoi

| theUnbounded explică (pentru Apocalipsa22):

Nu e fake, asta e sigur, l-am verificat si cu Ime-urile, de la raport la Samsung, pana la aplicatii care nu mergeau pe un fake, mai ales ca face poze clare, foarte clare, 12 mp camera, 16 gb loc. 10 ocupat, deci, multe motive sunt ca nu e replica!
!

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

E o replica!