| Zabaleste a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cand dai cum ar fi la google
si apesi pe de exemplu C acolo apar rezultate cu litera C dar eu vreau sa sterg de pe un site lista aceea de rezultate.Nu stiu daca am explicat bine dar daca ma puteti ajuta dau funda!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In lista aceea nu sunt doar cautarile tale ci si a altora si nu le poti sterge.
Ce poti sterge este istoricul si datele de navigare din browser-ul pe care-l folosesti.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu poti sa stergi rezultatele ce apar pe google, dar poti intra pe acel site unde ai cont si sa mai postezi alte lucruri, iar pe google dupa un timp vor aparea pe primele pagini postarile cele mai noi.

| KamiixSweet18 a răspuns:

Pai daca vrei sa stergi ce ai accesat atunci du-te pe my computer si in dreapta sus scrie Search Computer si scrie la cautare temporary files si o sa iti apara ce ai accesat si daca le stergi poti elibera si din spatiu! Sper ca te-am ajutat!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu nu ai explicat deloc bine, reformuleaza sa intelegem si noi ce vrei

| michelia a răspuns:

Adica iti salveaza automat pe site ce nickuri de ex cu litera C ai mai pus si-ti apar toate cind incerci cu C, nu?
Incearca intii sa stergi tot din history, inclusiv parole setate, de fapt tot.
Ar trebui sa mearga.
Daca nu, o varianta radicala e sa reinstalezi windows-ul; atunci sigur dispare tot de pe unde ai navigat.

| michelia a răspuns:

Daca nu merge cum am spus eu, apeleaza la Nelul http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb
Stie tot! Vad ca e dispus sa raspunda la mesajele private.
Trimite-i unul explicit si iti rezolva problema cu siguranta.

| Mangustă a răspuns:

Eu can caut ceva pe google imi apare prima data la sugestii ceea ce am cautat in trecut, iar dupa scrie "eliminati" ( http://i.imgur.com/rNjy7pW.png ) Insa asta e la Opera, nu stiu daca merge si cu alt browser. Cel mai sigur mod ar fi sa stergi tot istoricul, insa asta inseamna sa-ti pierzi si parolele si tot ce mai salvasei inainte.