| Cluadio a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ce este mai bun Belkin PLAY N450 Router NN2 sau Belkin Play WLAN Dual-Band N+ Router ca nu ma pricep la astea si asa vrea sa-mi cumpar unu dintre ele si vreau sa mearga la consola de jocuri, telefon si pc. Vreau sa stiu care e mai bun.Va rog ziceti-mi. Multumesc

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Belkin Play WLAN Dual-Band N+ Router
Seria N+ e mai reusita decat N simplu, plus ca asta are si raza mai buna de actiune a semnalului, la alte modele tot Belkin, una scrie pe cutie si alta face in realitate.

1 răspuns: