| ionucmarele a întrebat:

am si eu o intrebare cine are tableta Allview alldro speed am upgradato la android 4.0 dar acum a aparut si o procedura de imbunatatire ca sa mearga majoritatea aplicatiilor din googgle play ei scrie acolo ca sa conectez tableta la c am conectato dar nu mi-a aparut nici un driver si nu stiu cum sa fac.plz ajutatima.Si mai am o problema cum o resetez ce trebuie sa bg in orificiu ala mic ca sa se reseteze plz va rog mult ajutati-ma. Funda+vot

2 răspunsuri:
| DRAGANONSKY a răspuns:

Pai instaleaza pc sweet-ul tabletei(cred ca asa se rezolva tot), iar de resetat, e posibil q un ac.bafta!

| ionucmarele explică (pentru DRAGANONSKY):

Si ce se intampla daca se reseteaza se sterge tot din ea?