| NeGaTiwE a întrebat:

Salut TPUwinking Am si eu o intrebare; D Deci vreau sa-mi cumpar un PS4 si nu am mai avut niciodata ps nu prea stiu care ii faza dar ce vreau eu sa stiu v-ati obisnuit repede cu controlul? Este greu sa joci shootere de pe acel controler? Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Uite, eu cum am folosit toata viata tastatura si mouse-ul da, mi-e greu sa joc de pe controler.Acum depinde si de ce asteptari ai tu si de modul in care vrei sa joci.Imagineaza-ti ca te joci Skyrim cu controler, ar fi un iad.Dar sunt si jocuri care sunt optimizate special pentru controler.E putin greu la inceput, dar daca insisti o sa te prinzi cum sta treaba repede.

3 răspunsuri:
| xrapalexx a răspuns:

Este foarte usor! Mai intai trebuie sa inveti locul butoanelor.

| OmuNegru2 a răspuns:

Merita mai mult PS4 si te obisnuiesti foarte usor cu controlerul. E perfect http://bit.ly/1p2N8pz

| Richardo69 a răspuns:

Este simplu si mult mai tare ca la xbox
Cam in 3 min de jucat un joc te prinzi si te acomodezi