| Live4Fun a întrebat:

De ce doamne imi spune ca nu am intrebari/raspunsuri pe TPU, si eu stiu exact ca am pus intrebari si am raspuns la intrebari...Pai altfel cum aflu daca cineva mi-a dat un raspuns la o intrebare?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil intrebarile tale nu respectau regulamentul si au fost sterse. mai citeste de 3-4 ori regulamentul si daca esti absolut sigur ca intrebarile tale nu-l incalcau, solicita adminilor (rubrica de contact din dreapta sus) sa reafiseze intrebarile.

2 răspunsuri:
| UrbanViolent a răspuns:

Tre sa astepti sa ti le aprobe, dureaza. Si la mine era la fel, imi apar dupa vreo cateva ore bune. Imi creste barba pana se misca.

| Live4Fun explică:

Pai, eu am pus o intrebare ieri, si am mai pus una anul trecut la care au raspuns multi, si eu cand caut printre intrebarile altora le vad dar in fine...