| BadBoy1998 a întrebat:

am si eu o intrebare. Eu am la PC legate 2 monitoare ( GPU : GTX 1060 6GB ) Si imi zice un prieten ca imi consuma mai mult ram + supraincalzesc placa video...
El a zis ca se supraincalzeste cand i-am zis ca pun al 3 monitor la pc, este adevarat? Cu cat am mai multe monitoare consum mai mult ram + supraincalzesc placa video?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Atat timp, cat doar pe un monitor te joci, si pe restul doar te uiti pe desktop si net, atunci e ok, daca te joci pe ambele/toate monitoarele, atunci ce zice el e adevarat.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca asta se considera spam si este interzis aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#12