| andreispeed77 a întrebat:

eu am un xbox modat nu de mult timp si am facut cateva cd cu jocuri dar am inteles ca este o modalitate de a "pacali" cumva cd writer-ul pentru a scrie si imagini mai mari de 8gb pe un cd dual layer nu numai imagini sub 8 gb, eu am incercat si mi-a stricat un cd deci imi puteti spune cum pot sa fac chestia asta?

2 răspunsuri:
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Daca nu ai dvd-rw care poate scrie dvd-uri dual layer, strici dvd-urile degeaba;-) Nu ai cum sa "pacalesti" dvd-rw-ul :-P

| andreispeed77 explică (pentru Catalin_Alin_1991):

Eu pot sa scriu dvd dl pentru ca am m-ai facut dar cu imagini mai mici de 8 gb dar cum pot face si cu imagini mai mari de 8gb?