| Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981 a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu o baterie externa Samsung fast charge
voi lasa mai jos informatiile bateriei si vreau sa-mi spuneti daca este buna sau nu si daca fast charge vine sau nu de la incarcare rapida
Baterie Externa Samsung PG935 10200mAh Black - Fast Charge eb-pg935bbegww
Capacitate (mAh):
Dimensiuni (mm):
77.1mm (W)
104.2mm(H)
23mm(D)
Compatibilitate:
Universa

1 răspuns:
| IulianIuli110 a răspuns:

Bateria este bună adica ce ar putea avea sa nu fie si da fast charge vine de la încărcare rapidă dar are 10200 mah (se incearca mai greu) si depinde ce încărcător folosești pentru ea.