| Enea_Șerban_1997 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Mi-am luat azi un Huawei p10 lite nou și ma jucam jocul meu preferat, clash royale. În timpul asta am observat ca uneori ecranul este mai colorat iar uneori culorile nu sunt asa puternice... Nu am mai pățit asa ceva și am mai avut înainte un p10 lite. Și am încercat pe mai multe jocuri și tot asa face. Își schimba calitatea culorile... Aveți idee de ce?

1 răspuns:
| Bobbye a răspuns:

In setarile telefonului la 'Display' este optiunea 'Color Mode' si ai acolo 'Default'. Daca si asa iti face probleme, du-l la un service sau daca e in garantie du-l la garantie.