| ionucmarele a întrebat:

am si eu o intrebare nu stiu ce sa aleg intre smartphone si laptop mai exact smartpone-ul LG optimus g si laptopul Lenovo g580 cel cu procesor i3 ivy bridge 2. 5ghz si cu placa video dedicata.Eu am reusit sa strang niste bani mai exact ~ 2100lei si nu stiu ce sa imi cumpar.Voi ce ati alege?

2 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Eu as alege laptopul, poti face mai multe cu un laptop decat cu un telefon.Cu telefonul trebuie sa ai grija ca poate cineva sa ti.l fure.Si cu telefonul vorbesti, faci fotografii, atat.

| AdeeLinna22 a răspuns:

Eu as alege laptopul, am un telefon nu-mi trebuie altul. Poti ori sa te gandesti foarte bine, sa vezi de ce ai cea mai mare nevoie acu, ori sa mai strangi bani si sa iti cumperi si telefonul si laptopul. Dar cred ca cel mai bine ar fi sa te ganesti bine, sa vezi ce iti trebuie neaparat.