| Mishulikaa a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi in legatura cu cateva sfaturi/idei.

Vreau sa-mi cumpar un domeniu.ro si nu stiu ce nume sa aleg pentru site.

Site-ul va fi ceva de genul rol.ro sau eul.ro, adica vreau un domeniu "unviersal" (daca pot spune asa). Pe acel site vreau sa fac mai multe subdomenii, despre stiri, anunturi gratuite, curs valutar, vreme, counter strike, radio, lifestyle, joculete online, bancuri, tutoriale, program tv, translator, horoscop.

Intelegeti voi despre ce este vorba, si m-am gandit la un nume. dar nu-mi vine nimic in cap straight face.

Cum am zis mai sus vreau un nume de domeniu care sa se potriveasca cu acele tag-uri.

Ajutati-ma va rog! Dau funda celui mai potrivit nume!

3 răspunsuri:
| iuddavali a răspuns:

Important e sa fie functional siteul si sa ofere o interfata usoara. un exemplu ar fi http://detoate.ga/ daca vrei. pentru tine urmeaza sa gasesti un brand, adica un cuvant sau doua, care sa te reprezinte, ceva usor de tinut minte.

| GeorgeH17 a răspuns:

In timp ce oameni se benocleaza pe site-ul tau poti pune un player de la un radio online. daca vrei eu incep de pe 30.08. 2013 postul de radio online(acum e in constructie site-ul si mi-am mutat studioul). http://radio-tnt.webs.com

| ProOnline a răspuns:

Incearca,azanunturi.ro,anunturiaz.ro,vanzarionline,anunturionlie,vezi ce gasesti liber.salut