| Mihnea2010 a întrebat:

am si eu o intrebare. vreau sa imi cumpar ipod touch 8gb, dar un prieten mi-a spus ca ma chinui foarte mult sa pun fisiere de pe calcualtor pe el daca nu am mac. este adevarat? cum fac sa le pun de pe PC pe ipod ca am auzit ca nu e ca la un memory stick? imi trebuie vreun soft?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cumparati Samsung Galaxy Player 50 e mult mai bun si mai ieftin si ai si avantaju ca are sistem de operare Android 2.1. Cu Ipod Touch nu poti sa descarci aplicatii decat de pe iTunes sau de pe Apple.com in schimb cu Samsung Galaxy Player 50 poti sa descarci si din Android Market si din afara adica si de pe alte site-uri. Mie mi se pare mai bun Samsung Galaxy Player 50.

| nokef a răspuns:

Din cate stiu eu iti da un cablu de date si se instaleaza automat... nu ai nevoie de nici un soft si nici sistem de operare MAC!

| vlad_9707 a răspuns:

Ia-ti iTunes si fa-ti un cont pe Apple. asa bagi fisierele in iPod mai usor si mai repede.

| dfr a răspuns:

Buna.am eu un ipod in stare aproape noua. daca vrei.iti las adresa de mail denny_dns7@yahoo.com

| dfr a răspuns:

Buna daca vrei am eu un ipod in stare aproape noua daca te intereseaza iti las adresa mea de mail denny_dns7@yahoo.com