| Maria_Ileana_1999 a întrebat:

Am si eu o mica problema am 2 conturi de fb si pe unul incerc sa adaug prieteni de pe celalalt cont dar oricat de multe cereri as trimite ma tot blocheaza si stie careva cum se deblocheaza problema asta cu trimisul cererilor? Multumesc mult fundita

1 răspuns:
| trusk a răspuns:

Nu se rezolva. Aia e o persoana la FB care hotaraste ca tu trimiti prea multe cereri. Daca nu ai mai trimite atatea cereri in acelasi timp, nu te-ar mai bloca.