| Laurayachim11 a întrebat:

Bună) o mică problemă, pe instagram nu pot accepta prieteni și nici nu pot trimite cereri, de ce? Știe cineva? Ajutor...

Răspuns Câştigător
| AsTheLove a răspuns:

Buna! happy

Banuiesc ca aceasta problema o ai pe telefon, corect?
Ei bine, am avut si eu aceeasi problema de curand. Fii atenta:
1. verifica app store/ google play sa ai Instagram-ul updatat de curand, altfel apar probleme...
2. daca tot nu merge, dezinstaleaza aplicatia, si asteapta max. 1 zi, min. cateva ore, apoi instaleaz-o din nou
3. daca tot nu merge, inseamna ca este o problema din telefonul tau, desi nu as vedea de ce.

Ce telefon ai?
Sper ca te-am ajutat! happy

2 răspunsuri:
| Laurayachim11 explică:

Lenovo vibe x2

| AsTheLove a răspuns (pentru Laurayachim11):

S-ar putea sa fie de la operatorii din Instagram... Succes!