| DubAtomic a întrebat:

.. am si eu o mica problema. Am un telefon samsung S5230, resoftat, totul este OK, dar daca intru pe Facebook nu imi arata imaginile. In >Navigator- >Settings- Preferences toate imi sunt pe on, si de aceea nu inteleg de ce nu imi apar imaginile? Pe messenger, imi mai arata cate o data imaginile prietenilor dar nu intotdeauna.Asi dori sa ma ajute cineva.

1 răspuns:
| PisicaCuSniper a răspuns:

Te ajut eu...
1.nu ai media view.
2.media view este o chestie bagata in calculator nu se poate instala pe telefon nu-ti merge deci cred ca nu ai media view ori ai o problema cu facebook-ul.
Bafta!