| AndyYtbr a întrebat:

Am si eu o problema, acum o saptamana am vazut ca nu imi ai apare butonul "empty recycler bin"de la cosul de gunoi iar mai nou cand are ceva in el nu imi apare iconita cu cosul plin.Ce e de facut? Tin sa mentionez ca am scanat PC-ul cu Avast si Malwarebytes.Dau funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai scanat PC-ul cu un antivirus si un antimalware nu inseamna ca este curat ci doar ca are un virus mai nou. Asta nu inseamna ca este neaparat infectat. Poate fi si o defectiune a Windowsului. Recomandare: sterge tot HDD-ul (fara sa pastrezi fisiere ce pot fi infectate. Poti pastra poze, documente in format Office sau Adobe Reader, filme care nu au si terminatia.exe sau muzica cu terminatia.exe), reinstaleaza Windowsul si daca face la fel schimba Windowsul (in sensul ca poate fi defecta scrierea sau unitatea pe care se afla).