| costin007 a întrebat:

am si eu o problema am un gps serioux urban pilot q475 si nu reusesc sa i schimb harta ma potate ajuta cineva du detalii cum o pot schimba gps-ul are instalat windows 5.0 ce din magazin

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

In ce sens sa schimbi harta? vrei sa-i faci un update de harti(sa ai hartile noi)? sau sa schimbi mod earth, trafic mode?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Incearca sa facu cu igo primo
http://www.igonavigation.com/map-updates-and-extras
mai cauta Igo amigo cauti tutoriale
daca nu reusesti sa il conectezi incearca sa modifci sys. text
gps]
port=auto
baud=auto
sau
[gps]
port=1
baud=4800

| costin007 explică (pentru AdrenalinTm):

Sa fac update daca e posibil ca vreau sa inoiesc harta de la el si daca e sa fac update cum o faca ca nu stiu mersi

| AdrenalinTm a răspuns (pentru costin007):

Ti-am zis mai sus cateva programe cauta si tu tutorial e mult de explicat si pasi sunt usori