| bob4rap a întrebat:

am si eu o problema, am un huawei g7300 si am downloadat o melodie si vreau sa o bag in playlist doar ca nu gasesc melodia cand ma pune sa bifez dar pe celelalte vechi de pe card le gasesc, apoi am downloadat alta melodie si la fel cine ma poate ajuta va rog dau funda big grin

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Intra in fisierul in care se descarca melodiile, imaginile etc. in general. Daca nu este acolo, caut-o prin cardul de memorie. O seara frumoasa!