| BL4J a întrebat:

Am si eu o problema...
Cam acum un an mi-am achizitionat un SmartWatch Q18 si il foloseam doar sa vad cat este ceasul, recent am vazut ca te poti uita pe Facebook, Internet etc.Mi-am stricat telefonul si acum am mai multa nevoie de acest ceas inteligent ca niciodata (acum va scriu intrebarea de pe laptop).Sa trecem la subiect...
Ideea este ca am in el cartela de la telefon si cardul de memorie de 8GB de la telefon (pe cartela am Nelimitat si este DIGI iar pe card am toate muzicile salvate si tot ce am pe acel card ceea ce este foarte favorabil pentru. mine) cu cartela este marea mea problema deoarece cand dau pe o platforma de socializare imi spune: „Failed to open page" desi eu am internet pe cartela v-am spus, Nelimitat.Pot doar sa sun pe el...
As vrea si eu sa ama uit pe net...
Am vazut alte intrebari de genul si nu vreau comentarii ca sunt prost ca mi-am luat asa ceva...
Cum pot sa ma uit pe net fara sa fac cu telefonul o legatura sau nu mai stiu ce.Dar daca nu se poate fara telefon atunci spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac cu telefonul.
Pe unele aplicatii de pe ceas imi cer urmatoarele aplicatii: Remote capture (imi spune: „Please install SimvalleySmartwatch-APP",
La aplicatia BT Notification spune: „Please install SimvalleySmartwatch-APP",
La aplicatia Looking phone spune:„SimvalleySmartwatch-APP".
Din cate am observat la toate trebuie aceeasi aplicatie!
Va rog frumos sa ma ajuta-ti! Va mai spun odata intrebarea mea:
Cum pot sa ma uit pe net fara sa fac cu telefonul o legatura sau nu mai stiu ce.Dar daca nu se poate fara telefon atunci spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac cu telefonul!
VA IMPLOR DIN TOATA INIMA SI SUFLETUL!
CINE IMI DA CEL MAI BUN RASPUNS (dar sa si inteleg) VA PRIMI FUNDA SI VA AVEA RESPECTUL SI RECUNOSTIINTA MEA!
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E ca o ghicitoare cu raspuns in ghicitoare, instalezi Simvalley Smartwatch App pe telefon.

| BL4J explică (pentru Wr3nch):

Pai din cate am inteles ti se poate da peste cap sistemul Android-ului/IOS-ului.Si daca fac asta voi avea internet pe ceas?

| Wr3nch a răspuns (pentru BL4J):

Nu poti folosi ceasul ca sa navighezi pe net boss. Ai dat sub 100 de lei pe el, nu e Apple Watchlaughing Cel mult primesti niste notificari.