| AlexBoy88 a întrebat:

Am si eu o problema.
Cand pornoesc calculatorul colerul de la procesor se invarte 3 secunde si dupa aia se opreste dar calculatorul functioneaza dar se misca foarte greu.
Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca si curata unitatea de praf.

| K0sti a răspuns:

Teoretic asa trebuie sa faca. In schimb daca dupa 5 minute de functionare nu porneste deloc, atunci e o problema!

| MskDesign a răspuns:

Curata bine coolerul! Daca iti va face probleme dupa curatare, schimba-l, ca daca nu, vei risca sa arzi procesorul.

| ismailanight a răspuns:

Probabil coolerul este infundat cu praf. Asa am patit si eu. Si daca ti se si stinge calculatorul dupa o perioada de timp, sigur asta e.

| alinxs a răspuns:

Vezi si tu daca se incalzeaste... daca se incalzeste este problema cu colerul