| XioDaolin a întrebat:

Am si eu o problema cu anti-virusul avira, nu pot sa il dezinstalez. Nu merge nici din,, change or remove programs " dau click pe remove si nu se intampla nimic, si nici din C:/Program files nu gasesc nici uninstall nici sa dau delete nu merge, in partea dreapta a ecranului joc nu imi mai apare... Vreau sa imi bag alt anti-virus si de aceea vreau sa il dezinstalez!

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Descarca iobit uninstaller, cu siguranta o sa mearga sa il stergi/dezinstalezi cu el! (instalarea programului e una foarte usoara, si este usor foarte simplu de folosit)
http://download.cnet.com/IObit-Uninstaller/3000-2096_4-75161625.html

| XioDaolin explică (pentru tteo92):

Nu merge deloc dau dezinstalare, termina si tot nu merge

| tteo92 a răspuns (pentru XioDaolin):

Cum sa nu mearga.
dar inainte sa incepi dezinstalarea cu programul, ai scos anti-virusul din bara?

| tteo92 a răspuns (pentru XioDaolin):

Dai click dreapta pe anti-virusul din bara si dai `exit sau close ` cum e la tine. Cand il dezinstalezi sa nu mai fie in bara.

| XioDaolin explică (pentru tteo92):

Nu mai este in bara ma si nu merge

| tteo92 a răspuns (pentru XioDaolin):

Bine nha nu pot sa-mi dau seama ce are. da-mi id tau sa-ti explic.

| Kinus12 a răspuns (pentru XioDaolin):

Habar n-am de ce nu te lasa!

8 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Daca antivirusul e cu licenta atunci se poate sa-l contactezi si apoi poate o sa reusesti sa-l stergi, si daca nu-l cu licenta atunci du-te in C/Program files si cauti avira, apoi stergi pur si simplu mappa.Bafta!

| XioDaolin explică (pentru Kinus12):

De sters din C nu merge, si cum adica sa il contactez