| Stancu_Cristian_1998 a întrebat:

am si eu o problema cu Facebook-ul, nu merge să văd profilul cuiva daca nu il am la prieteni, tin sa mentionez ca doar dupa contul meu apare asa, am intrat dupa un alt cont si merge să văd tot, deci ceva este de la contul meu. La fel, am intrat dupa calculator si merge...De la ce sa fie? Dau funda.
https://ibb.co/2qD0NHQ - aici este o poza cum imi apare profilul unei persoane oarecare.

1 răspuns:
| Kamiyashiro a răspuns:

Daca e de pe telefon, apesi 3 puncte in dreapta sus, si bifezi casuta Varianta desktop. Apoi intri la adresa sus in bara, apeși creionul sau edit si in loc de m. Facebook la începutul adresei scrie web. Facebook